درباره ایوان پارس

این شرکت با سالها تجربه در زمینه طراحی معماری، لنداسکیپ و اجرای پروژه های متعدد ساختمانی با عنوان طرح و نقش ایوان پارس در مشهد آغاز به فعالیت نموده است

گروه طرح و نقش ایوان پارس نماینده رسمی و انحصاری چمن مصنوعی (CCgrass (http://www.ccgrass.comکه یکی از تنها دوازده برند مورد تایید فیفا در این حوزه است در شرق کشور و استان خراسان رضوی می باشد. همکاران ما با تکیه بر تجربه و مهارتی که در طی انجام پروژه های گوناگون شامل: احداث زمین های ورزشی، محوطه سازی با چمن مصنوعی، احداث انواع آلاچیق، پرگولا و نماسازی با بهترین برند های ترموود حال حاضر ارائه دهنده بهترین خدمات با بالاترین کیفیت می باشند.مهم ترین محصولات این شرکت شامل انواع مقاطع چوب ترمو فنلاند، انواع چمن مصنوعی تزئینی و ورزشی و همچنین انواع مبلمان فضای باز در تنوع و رنگ بندی بسیار گسترده می باشد.


ما با سال ها تجربه در زمینه طراحی و معماری آماده انجام خدمات طراحی معماری، طراحی داخلی و بالاخص طراحی فضای سبز با استفاده از مدرنترین متد ها و نرم افزارهای معماری بوده تا رویای مشتریان خود رابه واقعیت بدل کنیم.

همچنین در این سایت قصد داریم تا مخاطبان خود را نیز با شیوه های متداول اجرایی و متریال های مناسب جهت طراحی فضا های مختلف آشنا تر کرده و اطلاعات بیشتری در اختیارشان قرار دهیم.

محصولات گروه طرح و نقش ایوان پارس

طراحی فضای سبز و مبلمان فضای باز


محصولات کفپوش ترمووود

کفپوش های ترمووود drewes


محصولات مبلمان فضای باز

انواع مبلمان فضای باز در تنوع و رنگ بندی

چمن مصنوعی تزئینی و ورزشی

این شرکت نماینده رسمی و انحصاری چمن مصنوعی (CCgrass (http://www.ccgrass.comکه یکی از تنها دوازده برند مورد تایید فیفا در این حوزه است در شرق کشور و استان خراسان رضوی می باشد. همکاران ما با تکیه بر تجربه و مهارتی که در طی انجام پروژه های گوناگون شامل: احداث زمین های ورزشی، محوطه سازی با چمن مصنوعی، در حال حاضر ارائه دهنده بهترین خدمات با بالاترین کیفیت می باشند.