درباره ایوان پارس

طلوع سبز، آغازی نو به رنگ طبیعت

در سال 1394 گروه مهندسین ایوان پارس با مدیریت مهندس وحید دشتی، مهندس معمار و طراح و مجری پروژه های ساختمانی و کارشناس رسمی دادگستری در رشته معماری داخلی و تزئینات ساختمان، در شهر مشهد و با هدف اجرای پروژه های معماری فعالیت خود را آغاز نمود. به تدریج و با عنایت به ضرورت ایجاد فضاهای معمارانه و طراحی فضای باز در راستای ارتقاء بهداشت روان در جامعه و عدم وجود رویکردی منسجم و معمارانه به طراحی منظر و فضای سبز این مجموعه اقدام به ارائه خدمات طراحی و اجرا و ارائه مصالح و متریال های مناسب در این حوزه نمود تا اینکه در اردیبهشت ماه 1398 این مجموعه به شرکت طلوع سبز ایوان پارس ( سهامی خاص) به شماره ثبت 68243 به عنوان مرجع تخصصی محصولات معماری فضای باز در خراسان رضوی تغییر نام داد. امید است که با رویکرد خلاقانه شرکت و ارائه محصولات متنوع و با کیفیت سهمی در ارتقاء جایگاه معماری منظر در استان خراسان رضوی و کشور داشته باشیم. لازم به توضیح است ما در انتخاب محصولاتی که به خانواده بزرگ طلوع سبز ارائه می دهیم وسواس بسیاری داشته و پیش ار اطمینان از کیفیت و کارایی این محصولات آن ها را در رده محصولات شما قرار نمی دهیم. در پایان از حمایت تمامی مشتریان و اعضای خانواده ایوان پارس که در طول این سال ها ما را همراهی نمودند سپاسگزاریم.مهم ترین محصولات این شرکت شامل انواع مقاطع چوب ترمو فنلاند، انواع چمن مصنوعی تزئینی و ورزشی و همچنین انواع مبلمان فضای باز در تنوع و رنگ بندی بسیار گسترده می باشد.


ما با سال ها تجربه در زمینه طراحی و معماری آماده انجام خدمات طراحی معماری، طراحی داخلی و بالاخص طراحی فضای سبز با استفاده از مدرنترین متد ها و نرم افزارهای معماری بوده تا رویای مشتریان خود رابه واقعیت بدل کنیم.

همچنین در این سایت قصد داریم تا مخاطبان خود را نیز با شیوه های متداول اجرایی و متریال های مناسب جهت طراحی فضا های مختلف آشنا تر کرده و اطلاعات بیشتری در اختیارشان قرار دهیم.

علاوه بر خدمات طراحی و مشاوره ، سایر محصولات شامل انواع چمن مصنوعی، ترموود فنلاند و مبلمان فضای باز از جمله محصولات ما هستند که با کیفیتی مثال زدنی در کنار خدمات نصب و اجرا با بکار گیری جدید ترین ابزار و به کمک بهترین و کارآزموده ترین مجریان کشور ما را آماده ارائه بهترین خدمات به شما مشتری گرامی می کند. اصلی ترین سرمایه شرکت طلوع سبز داشتن صد ها مشتری وفادار و رضایتمندی است که با را به دیگران معرفی می کنند.

محصولات شرکت طلوع سبز ایوان پارس

طراحی فضای سبز و مبلمان فضای باز


محصولات کفپوش ترمووود

کفپوش های ترمووود drewes


محصولات مبلمان فضای باز

انواع مبلمان فضای باز در تنوع و رنگ بندی

ما را به دوستان خود معرفی کنید!

طلوع سبز، آغازی نو به رنگ طبیعت